Filmography

2. june 2012 at 12:32 | © CANDICE-4FANS | M. |  Filmography
» Kingshighway (2010) ↓
Candice's Role: Sophia
Status: Complete
Purchase Online: Amazon
» The Truth About Angels (2009) ↓

Candice's Role: Caitlin Stone
Plot Summary: Obyčejný člověk unikne jeho neklidný život, když doma je pozván na exkluzivní Hollywood strany jeho přítelem filmová hvězda, ale zjistíte, že je tu víc okouzlující svět, než se na první pohled..
Genre: Drama, Triller
Status: Complete
» The Vampire Diaries (2009-2011) ↓

Candice's Role: Caroline Forbes
Plot Summary: Elena (Nina Dobrev) se zamiluje do dvou bratrů a zjistí, že mají staré tajemství: Damon (Ian Somerhalder) a Stefan (Paul Wesley), jsou upíři, kteří byli po staletí bojů a nyní bojuje, aby získal kontrolu nad městem Elena - a její duše. Brzy se Elena dozví o jejich potřebách a smrtící tajemství, které vyvolal svou hořkou krevní mstu v této nadpřirozené seriál založený na populárních románů LJ Smith.
Genre: TV Sci-Fi & Fantasy, TV Teen Dramas
Status: Season 2 is complete!
» Deadgirl (2008) ↓

Candice's Role: JoAnn
Plot Summary: Shiloh Fernandez (RED), Noah Segan (cihlová), Michael Bowen (Kill Bill) a Candice Accola (Juno) se představují v příběhu dvou ztracených existencí, které vysoké školy za školu prozkoumat zbytky opuštěné nemocnice.Hrůzné odhalení dělají se bude testovat velmi omezuje jejich duševní zdraví a roztrhá jejich mladé životy navždy: Žena nahý připoutaný ke stolu. Ona je opuštěná, krásná a mrtvá ... nebo je? Od výrobce Hellraiser a vřesy je to zkažený, dojemný a žánrově převážení autobusem nového indie klasika o intimitě, morálce a hrůzy dospívání. Můžete křičet hrůzou, zalapal po dechu s odporem, nebo diskuse, kterou několik dní, ale jedna věc je jistá: Nikdy nezapomenu DEADGIRL.
Genre: Supernatural Horror, Cult Horror
Status: Complete
DVD Release Date: September 15, 2009
» X's & O's (2007) ↓

Candice's Role: Gwen's Friend
Plot Summary: V této romantické komedii, knižní biolog Simon (Clayne Crawford), touží po Jane (Sarah Wright), Blonde Beauty, který sotva ví, že existuje. Navzdory radám svého přítele sukničkáře, Lorenzo (Warren Christie), Simon se rozhodne, že Jane žárlit od roku jeho laboratoře partner, Trese (Judy Marte). Ale každá část plánu Simona rozpadne, chytat jej mezi sledováním beznadějný sen a nečekané, skutečné pocity pro někoho.
Status: Complete
DVD Release Date: July 20, 2010
» On The Doll (2007) ↓

Candice's Role: Melody
Plot Summary: Sleaze manažer Jimmy sours (Paul Ben-Victor) vládne těžký vliv na pestrou postav na okraji sexuálního průmyslu Los Angeles, včetně dluhu-ridden striptérku Tara (Angela Sarafyan), jejíž přítel, Jaron (Josh Janowicz), týmy se prostitutka Balery (Brittany Snow), aby Roba John. Mezitím, středoškolský učitel (Eddie Jemison) láká do světa dva studenti Jimmy v této stylové tmavě psychologické drama.
Genre: Indie Dramas, Erotic Thrillers
Status: Complete
DVD Release Date: June 17, 2008
» Juno (2007) ↓

Candice's Role: Girl Lab Partner
Plot Summary: Tváří v tvář neplánované těhotenství, zatímco ona je ještě na střední škole, nepředvídatelný Teen MacGuff Juno (Ellen Page) vymyslí plán, jak najít její nenarozené dítě je ideální adoptivní rodiče. Ale zdánlivě ideální pár (Jason Bateman a Jennifer Garner) Juno vybere ještě nějaké vyrůstat dělat. Michael Cera co hraje v tomto nekonvenčním příchod věku komedie s oscarový původní scénář napsaný Diablo Cody.
Genre: Indie Comedies, Indie Dramas
Status: Complete
Theatrical Release Date: December 25, 2007
DVD Release Date: April 15, 2008
» Pirate Camp (2007) ↓

Candice's Role: Annalisa/Tom
Plot Summary: Stint v táboře fantasy pirát se změní na high-stakes, na volném moři dobrodružství pro skupinu dospívajících (včetně Seth Adkins), kteří nevědomky se učí získat poklad, který byl s razítkem zbabělý prokletí. Na pobřeží ostrova se skrytá tajemství, kapitán Hookbeard (Corbin Bernsen) a notoricky známý Blackbeard (John Kassir) vévodí trhu, a nebudou spokojeni, dokud získat zlato, které hledáte.
Genre: Indie Comedies, Super Swashbucklers, Adventures
Status: Complete
DVD Release Date: January 1, 2007
» TV Guest Apperances (2007-2009) ↓

Drop Dead Diva (2×06)
Episode: 2×06 - "Begin Again"
Character: Jessica
Original Airdate: July 18, 2010
Greek (2×20)
Episode: 2×20 - "Isn't It Bro-mantic?"
Character: Alice
Original Airdate: June 1, 2009
Supernatural (4×13)
Episode: 4×13 - "After School Special"
Character: Amanda Heckerling
Original Airdate: January 29, 2009
How I Met Your Mother (2×27)
Episode: 2×27 - "Something Borrowed"
Character: Amy
Original Airdate: May 7, 2007
» Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008) ↓
Candice's Role: Herself (Backup Singer)
Plot Summary: Zpěvák, skladatel a herečka Miley Cyrus, nejlépe známý pro její stejnojmenné hlavní roli v Disney Channel seriálu "Hannah Montana", provádí zabil hit skladeb na tomto koncertě filmu výňatek z ní 54-prohlídka města.Zobrazit temperamentní obsahuje písně "Just Like You", "Život je takový, jak si to" a "I Got nervy." Výkon je také vybaven Jonas Brothers, spolu se speciálním hostem (a Miley otec), Billy Ray Cyrus.
Genre: Kids' Music
Status: Complete
Theatrical Release Date: February 1, 2008
DVD Release Date: August 19, 2008
 

Comments are closed.